REFERENCE

 

Reference od poptávajících

19.3.2019Fišerová L.

S agenturou Studentprogram jsem spokojená. Příjemné a profesionální jednání. Při hledání bytu pro studenty vřele doporučuji.

19.3.2019Petříková L.

Se Studentprogramem jsme byly spokojeny. Byt jsme sehnaly na poslední chvíli a vše bez problémů.

15.3.2019Tereza Hemerová

Studentprogram mohu jen a jen doporučit. Komunikace je naprosto úžasná, fotky nabízených nemovitosti byly pravdivé a vždy když byl jakýkoliv problém mohla jsem se na paní Zahálkovou obrátit, která se vším pomohla či vysvětlila.

Přeji hezky den,
Tereza Hemerová

15.3.2019Pazourková

S agenturou jsme naprosto spokojeni, jednání paní Zahálkové je výborné, profesionální a s velkou trpělivostí. Při příští příležitosti určitě znovu budeme volit agenturu Studentprogram.

14.3.2019Kateřina Tajanovská

S agenturou Studentprogram jsem nadmíru spokojená, zejména s paní magistrou Zahálkovou, jejíž přístup je bezkonkurenční.
Určitě spolupráci doporučuji.

13.3.2019Šilhavá

Se Studentprogramem jsem byla velice spokojená. Byly mi ukázány nové možnosti bydlení, které jsem sama ani nedohledala. Pomohli mi najít bydlení podle mých představ a přání.

13.3.2019Krejčová

S agenturou Studentprogram jsem velmi spokojená, jak s nabídkou bytů, tak i s velmi milým a příjemným jednáním.

24.2.2019Vojtěch Kulich

Oceňuji rychlý a profesionální přístup.
Ze schůzky a jednání mám skvělý pocit.
Mohu pouze doporučit.

14.2.2019Gožová

Se Studentprogramem jsme byly velice spokojené, hlavně ohledně komunikace a pomoci při řešení záležitostí s majitelem bytu.
Děkujeme, že jsme pod touto společností mohly být ubytované.

7.2.2019Vlková K.

Se Studentprogramem jsem se setkala úplnou náhodou a byla jsem velice překvapená za milou a velice ochotnou domluvu a celkovou komunikaci.

1.2.2019Pivničková

Se Studentprogramem mám první a výbornou zkušenost. Rychlé a vřelé jednání. Milí lidé, snadná domluva a perfektní přizpůsobení se. Určitě budu uvažovat o dalším pokračování se Studentprogramem.
Jsem velmi spokojená!

25.1.2019Brejžková

Se Studentprogramem jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, super bydlení, ochota paní Zahálkové super.
Mohu jen a jen doporučit.

16.1.2019Bártová J.

Se Studentprogramem jsem byla velmi spokojená. Vstřícný přístup, přátelské prostředí, odborné vedení, to vše tuto organizaci vystihuje.
Vše potřebné jsem se vždy dozvěděla včas, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno, nikdy jsem neměla strach, že bych na něco zapomněla či si s něčím nevěděla rady. Odborná pomoc se vždy dostavila, kdykoli jsem potřebovala. Nemohla jsem si vybrat lepší agenturu, která by mi zajišťovala vše potřebné.
Děkuji za 5 let příjemné spolupráce.
Bártová

12.1.2019Jan Ješuta

S jednáním agentury jsem velmi spokojen. Než jsem nastoupil na vysokou školu, tak na poslední chvíli mě vypadlo sjednané bydlení s kamarády, kteří se nakonec nedostali na školu. Já sám bych si samotný byt finančně nemohl dovolit. Náhodou jsem objevil Studentprogram. Během dvou dnů jsem měl byt a bydlel jsem a spokojeně zde bydlím dodnes.
Určitě doporučuji.

11.1.2019Pundová, Rybár

Se Studentprogramem jsme moc spokojeni. Našli jsme krásné bydlení za dobrou cenu. Vše potřebné za nás řeší paní Mgr. Zahálková, je moc milá.

10.1.2019David Š.

Agentura Studentprogram pracuje skvěle. Pro studenty hledá poměrně levné ubytovací prostory a vyjde vstříc jak majitelům, tak studentům. Rovněž poskytne radu, když je potřeba.
Mohu jen doporučit.

8.1.2019Loušová

Inzerát jsem našla na internetu. Paní Zahálková hned zareagovala na můj email a byla s ní skvělá komunikace.
Jsme velice spokojeni.

6.1.2019Nováková

Studentprogram je dle mého názoru velice skvělý nápad. Sama jako studentka a tudíž i nájemnice jsem byla nad míru spokojená jak s nabízenými službami Studentprogramu i s paní Zahálkovou, která byla velice vstřícná a vše potřebné vysvětlila a poskytla mi tak obrovskou příležitost samostatného bydlení.

6.12.2018Zdeněk

Studentprogram mi poskytl na dva a půl roku kvalitní bydlení s pocitem jistoty. Zprostředkování této služby bych hodnotil na jedničku. Dalším plusem byla komunikace a milé zacházení.

3.12.2018Slabá, Čapek

Paní Zahálková je velmi milá a vstřícná realitní makléřka. Velice jí děkujeme za možnost bydlení. Díky ní a programu agentury jsme našli krásný byt za výhodnou cenu.
Děkujeme.

27.11.2018Šenkýřová, Tříska

Studentprogram nabízí nejlepší byty. Díky Studentprogramu jsme našli krásný byt za přijatelnou cenu. Vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Paní Zahálková byla velmi vstřícná a ochotná.
Všem doporučujeme!

26.11.2018Minakov

Líbí se mi cena a kvalita bytu, který jsem sehnal přes agenturu.

26.11.2018Řezníček

Byt jsme našli s kamarády na webových stránkách, který jsou přehlený a mají pěkný vzhled. Předání bytu proběhlo v pořádku a přátelsky.

22.11.2018Chlumecký

Díky agentuře AZ Studentprogram jsem našel špičkové bydlení za špičkovou cenu. Vše proběhlo hladce, rychle a bez problémů.
DOPORUČUJI !

21.11.2018Novotný Lukáš

Setkání a prohlídka bytu byla od začátku sjednána velmi rychle a byla profesionální. Vše proběhlo bez problémů. Paní Zahálková nám vždy ochotně poradila a vyšla vstříc.

21.11.2018Říský F.

Studentprogram nabízí nejlepší byty v dostupné ceně pro studenty. Pro rozhodnutí byla domluva a následná prohlídka rychlá a bezproblémová, co se řeklo, to platilo.
Doporučuji !

16.11.2018Szlachta

Jednání s realitní agenturou bylo úžasné. Byt jsme měli zamluvený během dvou hodin. Majitelé bytu jsou velmi ochotní.
Agenturu doporučuji všem!

11.11.2018Čiviš

Rychlé a pružné jednání, předání bytu proběhlo v přátelské atmosféře, prakticky jsme se nemuseli o nic starat, vše bylo za nás vyřízeno , pro nás připraveno a hlavně vše skvěle vysvětleno.
Děkujeme.

8.11.2018Manželé Fílovi

Od začátku jsme měli štěstí, že jsme našli krásné bydlení díky paní Zahálkové, která je velice šikovná a ochotná. Byla s ní dobrá domluva a byla i spolehlivá, co řekla, to platilo i přesto, že měla na náš současný byt více zájemců. Jsme s její spoluprací hodně spokojení a můžeme jen doporučit.

5.11.2018Opočenská

Jednání bylo velmi profesionální a paní Zahálková je velice milá a příjemná a vzniklé problémy rychle vyřešila.
Děkujeme.

5.11.2018Němec

Paní Zahálková s námi jednala velice slušně a férově. Vždy nám poradila a vyšla vstříc.
Děkujeme.

27.9.2018Loudín

Velmi rychlé a seriózní jednání.

27.9.2018Kasanda

Paní Zahálková byla super, vše jsme si vyjasnili již při prvním telefonátu, kdy jsme probrali i mou životní situaci. Následně během dvou dnů jsme našli vhodné bydlení. Po prohlídce jsme si byt dojeli do kanceláře zarezervovat a podepsat potřebné dokumenty. Krátce nato jsme si byt převzali, podepsali smlouvu, dostali klíče a nová etapa života může začít.

17.9.2018Mirek

Maturitu jsem udělal až napodruhý. Kamarádi už dávno měli pronájem zajištěný a já čekal, jak to s maturitou dopadne. Popravdě, nikam se mi samotnýmu nechtělo a už vůbec ne mezi cizí.
Jen pro formu kvůli rodičům jsem zavolal na číslo agentury. Ozvala se paní Zahálková. Ujistila mě, že nejsem sám, kdo řeší podobnou situaci a že by měla pro mě vhodnou nabídku pronájmu. Přeposlala odkaz bytu a když jsem zjistil, že na bytě je student ze stejnýho ročníku i školy jakou bych měl studovat i já, přijel jsem se podívat a nabídku přijal.Do školy jsem nastoupil k velké radosti rodičů, na bytě se mi líbí a světe div se, studuji!!! Díky moc za pomoc!!
Doporučuji!

14.9.2018Doškář

S ubytováním jsem velmi spokojený. Jednání bylo rychlé a bezproblémové. Paní Zahálková i majitelé jsou velice příjemní a ochotní.

10.9.2018Sellner

Na nabídku bydlení jsem se dostal přes webové stránky. Domluva a jednání proběhlo v pořádku. S paní Zahálkovu bylo vše vykomunikováno a v pořádku.

10.9.2018Koutenský

Byt jsem našel na internetu. Prohlídka a domluva bez problému. Spokojené bydlení.

10.9.2018Janda

Flexibilní přístup při úpravě smlouvy (jsem nově příchozí na byt).

9.9.2018Paní Alena

Ráda bych se i já podělila o svou zkušenost. Syn se dostal na školu do Budějovic, města vzdáleného od nás přes 100 km. Jako vše, i starost o bydlení nechal na poslední chvíli. Dojíždět denně nepřicházelo v úvahu, a tak jsem začala pátrat po pronájmu pro syna sama. Na internetu jsem našla agenturu pro studenty. Téměř všechny nabídky byly již zarezervované. Byla jsem zoufalá a rozhodla se zavolat na zadané číslo. Ozvala se příjemná paní, která mi situaci s byty a nabídkami v této již pozdní době vysvětlila a zároveň poradila, jak jednat. Doporučila mi nabídky a ještě obtelefonovala další možnosti. Zkrátka, syn bydlí spokojeně a já klidně spím:)
Reference mohu opravdu jen potvrdit.
Paní Zahálková, velké díky!

24.8.2018Zelenková

Výborné jednání, příjemné vystupování paní Zahálkové.

24.8.2018Šimic

Skvělá spolupráce s paní Zahálkovou, vše je od ní dobře vysvětleno.

24.8.2018Laburda

Seriózní přístup, rychlé jednání. Paní Zahálková je odborník ve svém oboru. Mohu jen doporučit.

24.8.2018Přibylová

Paní Zahálková je opravdová profesionálka, výborně se s ní komunikuje, je milá, příjemná a se vším nám pomohla.

20.8.2018Studentka

Se Studentprogramem spolupracuji už druhý rok a jsem velice spokojená. Paní Zahálková je velice ochotná a příjemná. Komunikace s ní je vždy příjemná:)

15.8.2018Wegenkittl

Super spolupráce, velmi rychlé jednání, vřele doporučuji!

12.8.2018Novotný

Velmi vstřícné jednání, vše sjednáno a bez problémů. Pro studenty ideální agentura!

12.8.2018Velvarský

Příjemné a férové jednání. Ideální pro studenty.

12.8.2018Vejvoda

Dobrá domluva a příjemné jednání.

12.8.2018Vlček

Velmi vstřícný a příjemný přístup. Paní Zahálková byla velmi ochotná a komunikace s ní byla rychlá a bezproblémová.
Určitě služby agentury doporučuji každému studentovi, který v Českých Budějovicích hledá bydlení.

7.8.2018Vojáček

Přes mé počáteční obavy byla komunikace a jednání s paní Zahálkovou bezproblémová. Se službami agentury jsem naprosto spokojený.

7.8.2018Rožnovjáková

S přístupem paní Zahálkové jsme velice spokojeni. Milá a velmi ochotná paní, která nám se vším poradila. Vážím si jejího přístupu a snahy pomoci studentům v novém městě.

3.8.2018Pojer

Za svého života jsem se nesetkal s příjemnější a vstřícnější paní, než je paní Zahálková.
Služby realitní agentury bych všem doporučil a vynachválil.

1.8.2018Sýkorová

Se službami agentury Studentprogram jsem velmi spokojená. Hlavně s komunikací a s přístupem.

30.7.2018Rott

Velice příjemná domluva a dobrý přístup.

29.7.2018MUDr. Mathauser

Se službami Agentury Studentprogram jsem velmi spokojený, zejména s výbornou komunikací a vřelým chováním Mgr. Zahálkové.

27.7.2018Brtník

Paní Zahálková byla velmi příjemná a ochotná. I přes komplikace zůstala lidská a profesionální. Se službami Studentprogramu jsem spokojen.

26.7.2018Bílková

S jednáním paní Zahálkové jsem byla velice spokojená. příjemná, dobrá komunikace, sdělila všechny potřebné informace. Web agentury je přehledný a hezký.

26.7.2018Pourová

Se službami agentury jsem velmi spokojena. Paní Zahálková je milá a má skvělý přístup k lidem a je ochotná ve všem pomoct.
Doporučuji.

24.7.2018Fortýn

Se službami jsem velmi spokojen. Hlavně s výbornou komunikací a skvělým přístupem.
Skvělé prostě!

24.7.2018Vašíček

Paní Zahálková je velice příjemná, vše dopodrobna vysvětlí a komunikace je velice dobrá. Nemám žádné výhrady.
Vřele doporučuji.

21.7.2018Lucka a Dan

S agenturou jsme velmi spokojeni. Díky této agentuře jsme našli úžasné ubytování. Moc příjemné a ochotné vystupování:)

21.7.2018Volná Jana

Se službami agentury a jednáním, jak paní Zahálkové, tak paní Vavrochové jsem mile překvapena a spokojena.
Vyřízení právních dokumentů proběhlo bez problémů a rychle. Doufám, že tato spolupráce bude i nadále pokračovat.
Moc děkuji.

20.7.2018Markéta M.

K agentuře jsem se dostala náhodně přes kamarádku a jsem za to velice ráda.Komunikace je perfektní a zajištěné ubytování též. Žádné problémy dosud nenastaly.

20.7.2018Pája

V dnešní době se moc nevidí, aby chtěl někdo pomáhat lidem. majitelé bytů chtějí kolikrát "vydělávat!" na studentech. Díky Studentprogramu jsem našla ubytování, které mi vyhovuje nejen finančně, ale i pozičně. Vím, že kdyby byl sebemenší problém, mám se na koho obrátit.
Proto agenturu Studentprogram doporučuji.

20.7.2018Lukáš

Na stránkách Studentprogramu jsem narazil na skvělý inzerát, ještě ten den mi byla nabídnuta prohlídka a vše proběhlo bez problémů. S komunikací jsem nadmíru spokojený.

19.7.2018Tereze S.,Vlasta M., Veronika V., Dominika O.

Všichni jsme spokojení. Bezproblémová spolupráce ve všech směrech.
Doporučujeme!

18.7.2018J.R., M.V

S agenturou Studentprogram jsme byli spokojeni jak s ubytováním, tak i se spoluprací celkově. Vřele doporučujeme dalším zájemcům o bydlení.

15.7.2018Šarif K.

Agentura Studentprogram mě zachránila od toho, abych se stal bezdomovcem. Agentura je moc kvalitna a spolehlivá.

8.7.2018Ondřej P.

Agentura Studentprogram mě zachránila a pomohla najít skvělé bydlení. Profesionální přístup a vstřícnost je naprosto neuvěřitelná.
Vřele doporučuji jednat s lidmi z této společnosti.

7.7.2018Petra B.

S agenturou Studentprogram jsem spokojená. Její rychlost na odpověď hledání bytu byla rychlá a domluva skvělá. Doporučuji.

6.7.2018Interholzová

Stránky agentury jsou přehledné, realitní makléřka příjemná, dobrá komunikace, vše potřebné nám bylo vysvětleno.

5.7.2018S.H. Š.CH.

S agenturou Studentprogram jsme spokojené a na bytě budeme obě pokračovat. Nesetkaly jsme se se žádnými problémy.

3.7.2018P.D.

S agenturou Studentprogram jsem byla spokojená. Paní Zahálková je velmi ochotná a s ničím nebyly za celé 3 roky problémy. Mohu vřele doporučit.

1.7.2018H.E.

Komunikace agentury byla nadprůměrná, pronajímané prostory vysoce kvalitní. Výběr ze dvou kuchyní a pěti koupelen přijde na koleji Lipová opravdu vhod. Jakmile se vyskytl problém, byl obratem vyřešen. Jakékoli naše připomínky a požadavky byly majitelem vyřešeny a splněny. Děkuji.

1.7.2018A.P.

Bydlení na Rudolfově bylo velice příjemné už z důvodu malebného místa, tak i v domečku, kde jsme se všichni ubytovaní scházeli. Za zprostředkování vděčím agentuře Studentprogram, jež nám pomohla s výběrem pronájmu v době, kdy se v kampusu uzavírala kolej K1 a studenti tudíž hledali ubytování. Agentura spolupracovala a komunikovala i pan majitel. Ovšem spolubydlící si člověk nevybírá, ale to ani na koleji. Budu ráda vzpomínat na poslední rok studií i na ubytování, jehož součástí byla zahrada, kde jsme mohli řádně oslavit úspěšně zakončené státnice a celé tři roky na VŠ.

30.6.2018P.K.

Bydlení bez problémů. Nakonec vše potřebné vyřešeno.

30.6.2018Bc. Bílková Nela

Agentura komunikovala, kdykoliv se vyskytl problém, i přes obtíže se nakonec vždy vše vyřešilo. Kdyby nebyl problém s ubytovanými zahraničními studentkami, vše by bylo v pořádku. Jako velký plus na koleji Lipová oceňuji zahradu, kterou jsme často využívali! V zimě bylo akorát špatně nastavené topení. Jinak pokoje vyhovovaly. Autobus jezdí každých 20 minut a do centra se dostanete do 15 minut. Celkově spokojenost.

29.6.2018Holakovská, Macků

Na koleji Lipová jsme byly spokojené. Klidné a příjemné ubytování a hezkém prostředí. V zimních měsících byly případné problémy s topením vyřešeny přesunem termostatu. Komunikace i s majitelem byla vždy v pořádku.

29.6.2018Rongeová, Prášková

S paní Zahálkovou jsme byly velmi spokojené. Komunikace byla výborná. Vždy nám pomohla vyřešit každý případný problém.

27.6.2018Balounová, Košková

4 roky jsme s agenturou spokojeny. Komunikace a přístup na úrovni.S agenturou nebyly žádné problémy. Můžeme doporučit.

25.6.2018Jiříková

U agentury jsme s kamarádkou již 3. rokem a se službami jsme velmi spokojené.

24.6.2018Adéla, Alžběta, Kateřina, Petra

Už druhým rokem využíváme služby agentury - nikdy nebyl žádný problém a se službami jsme velmi spokojené. Je pro nás usnadněním, že agentura zajistí veškerou administrativu a oceňujeme vstřícný přístup a příjemné jednání.

24.6.2018Klára, Natálie

S agenturou probíhala komunikace bez jakýchkoliv problémů. Se službami jsme byly velmi spokojené.

21.6.2018Zimová

S agenturou jsem byla vždy spokojená. Od Mgr. Zahálkové jsem měla pronajatý již druhý byt a mohu jen doporučit. Vždy jsem se setkala se vstřícným a slušným jednáním. Mohu jen a jen doporučit!

21.6.2018Pekárková

Milé a vstřícné chování, dobrá komunikace, můžu jen doporučit.

21.6.2018Trňáková

Byla jsem spokojená, nebyly žádné problémy, komunikace vždy fungovala, žádné nedostatky.

21.6.2018Kobera

S vaší spoluprací jsem byl velmi spokojený. Myslím si, že pro studenty je to skvělá příležitost využít vaše služby, které jsou velmi dobré.

20.6.2018Jirásková

Příjemné jednání,s agenturou, rychlé domluvy, dobré zprostředkování našeho pronájmu, dobrá domluva i s majitelem bytu během bydlení.

20.6.2018Čermáková

S agenturou AZ Studentprogram jsem byla velmi spokojená. Nikdy nebyl žádný problém. Paní Zahálková byla vždy vstřícná snažila se vyhovět.

20.6.2018Ťoupalová

S agenturou nebyly žádné potíže, oceňuji velmi vstřícný přístup paní magistry Zahálkové, která vždy vše zařídila a případné nejasnosti vysvětlila. Děkujeme a doporučuji!

20.6.2018Tomáš J.

Na pronájem bytu jsem šel poprvé a neměl tedy ani potuchy, co vše to obnáší. S agenturou jsem se cítil hned jistý a věděl, že vše za mě vyjedná a zajistí všechno potřebné. Dost velká úleva!! Při podpisu smlouvy jsem byl překvapený, jak bylo náležitě všechno připraveno a dojednáno do posledního puntíku. Fakt děkuji a doporučuji.

19.6.2018Veronika M.

S agenturou jsem byla velice spokojená, vždy rychlé a příjemné jednání. O agentuře jsem se dozvěděla přes internet a poté ji sama doporučila svým známým, kteří byli také spokojeni s jednáním a ochotou.

19.6.2018A.J.

Příjemné jednání, rychlé domluvy, dobré zprostředkování bytu s majitelem.

17.6.2018Štverák

S agenturou jsem spokojen. Měl jsem dostatečný přehled o svých právech a povinnostech.

17.6.2018Buchtele D.

Se službami agentury jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit.

17.6.2018Roman

Hledání bydlení skrze agenturu AZ Studentprogram mohu jedině všem vřele doporučit. Přístup agentury byl vždy vstřícný.

17.6.2018Jarda

Vstřícný přístup a milé jednání. Děkuji za zprostředkování bydlení.

17.6.2018T.K.

S agenturou i s paní Zahálkovou jsem byla vždy spokojená. Nebyl s ní problém rychlé domluvy ohledně návštěvy prohlídek bytů.

15.6.2018M.T.

Velmi vstřícný a milý přístup, dobré jednání.

15.6.2018Kostroun

Stránky přehledné, vstřícný přístup. Děkuji.

15.6.2018T.N.

Vstřícné a milé jednání, dobré nabídky bytů.

15.6.2018A.K.

Dobrá komunikace. Pokud nastane jakýkoliv problém, vše se vždy rychle vyřeší (opravy, žaluzie, atd.). Paní Zahálková je velice milá a víme, že se na ni můžeme s čímkoliv obrátit.

14.6.2018Balvínová Denisa

S agenturou jsem spokojená. S paní Zahálkovou se dá velice dobře mluvit, vše je o domluvě. Na agenturu jsem narazila díky své kamarádce, s kterou bydlím.

14.6.2018Košková Klára

Super přístup, vše podrobně a dobře vysvětleno. Obrátili jsme se na agenturu z důvodu hledání pronájmu bytu.

12.6.2018Aneta Jindrová

S agenturou jsem byla velmi spokojená. Paní Zahálková mi vždy vyšla časově vstříc. Vše bylo o domluvě. Na agenturu jsem narazila díky své kamarádce, která mi spolupráci s ní doporučila. Chtěla bych ji tímto doporučit i ostatním zájemcům. Určitě neváhejte a jděte do toho!:)

12.6.2018Marie S.

Super přístup, vše podrobně a dobře vysvětleno.

12.6.2018Adéla Ř.

Velmi milý a vstřícný přístup, dobré jednání.

12.6.2018Deverová E.

S agenturou jsem byla velice spokojená. Jednání paní Zahálkové je velice profesionální. Pomohla mi i během problému s paní, u které jsme bydlely.

11.6.2018K.K., L.T.

Na agenturu jsem narazila náhodou, když jsme se spolubydlícími hledali pronájem. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tuto agenturu. Jednání paní Zahálkové bylo velice profesionální. Vyšla nám vždycky vstříc a kdykoli jsme ji mohli kontaktovat.
Dalším studentům můžeme tuto agenturu jenom doporučit.

11.6.2018K. Rosendorfová

Naprostá spokojenost. Velmi příjemné jednání a prostředí. Mohu jen doporučit.

11.6.2018L. Pauerová

Příjemný přístup. Záruka kvalitních služeb snadno dohledatelných na internetu.

11.6.2018L. Bostlová

Férový přístup, vcelku rychlé jednání v případě potřeby. Rozhodně příjemnější prostředí (pronájem na soukromé koleji Lipová) oproti klasickým kolejím. Je zde benevolentnější jednání.

8.6.2018Fikarová V., P. Forman

Se službami jsem velice spokojená, vždy, když je potřeba, paní Zahálková vyjde vstříc. Navíc má vždy úsměv na tváři.

8.6.2018Magdaléna L.

Se službami Studentprogramu jsem spokojená, zvláště pak s přístupem paní Zahálkové, která vystupuje velmi ochotně a rodinně.

8.6.2018Karel P.

Se službou Studentprogram jsem se setkal na webu poté, co jsem nastupoval na vysokou školu a sháněl ubytování. Jednání s Mgr. Zahálkovou bylo vždy vstřícné, ochotné a vždy dokázala řešit vzniklé problémy s noblesou. Za 4 roky bydlení v Českých Budějovicích jsem nepocítil jedinou známku nespokojenosti.
Studentprogram vřele doporučuji!

7.6.2018Tereza

S agentura jsou velice spokojená. Komunikace a domluva výborná.

7.6.2018Monika

Se službami agentury jsem spokojená. Veškerá komunikace probíhala a stále probíhá bez problémů. Mohu vřele doporučit.

7.6.2018Káťa

Se službami agentury jsem spokojená i s paní Zahálkovou, která je velmi ochotná a vždy nám se vším vyšla vstříc. Mohla bych jen doporučit.

7.6.2018Míša

S agenturou a paní Zahálkovou jsem spokojená. Paní je velice milá a ochotná pomoci. Jsem ráda, že máme sjednané ubytování přes tuto agenturu.

7.6.2018Domča R.

S paní Zahálkovou se pracuje jedna radost, profesionální a velmi přátelský přístup. Maximální spokojenost jak s ní, tak s agenturou.
Vřele doporučuji.

7.6.2018Jana Š.

S agenturou a s paní Zahálkovou se velice dobře spolupracovalo. Vždy mi vyšla vstříc a v podnájmu jsem byla velice spokojená. Vše bez problémů.

7.6.2018Kristýna Š., Pavel M.

S agenturou jsme velice spokojeni, příjemná komunikace, vše proběhlo bez problémů.

7.6.2018Pavel

Bydlení nám pomohla sehnat agentura Studentprogram, resp. paní Zahálková. Bylo před Vánocemi a my se museli narychlo vystěhovat z pronájmu, protože se byt pronajímal členu rodiny. Byli jsme zoufalí, protože bytů v této době moc není. Díky paní Zahálkové jsme měli štěstí na skvělou nabídku bytu. Jsme spokojení a bydlíme zde stále a smlouvu jsme již prodloužili. Skvělé služby! Můžeme jen doporučit.

7.6.2018Michaela N.

Spolupráce s agenturou byla bez jakýchkoli problémů. Na všem se dalo domluvit a nevznikala žádná nedorozumění. Spolupráci bych určitě doporučila i ostatním studentům.

7.6.2018David Š.

Agentura jedná naprosto suprově a hlavně vyjde vstříc. Jako student VŠ mohu jen doporučit.

7.6.2018Barbora D.

S agenturou jsme spokojeni, příjemné jednání, krásný byt. Super!

7.6.2018Prixová T.

Vše v pořádku. S agenturou je příjemná, snadná domluva. Paní Zahálková má velmi milý přístup!

7.6.2018Luboš F.

Skvělý přístup. Nemůžeme si na nic stěžovat. Agentura s námi jedná velice slušně a ochotně. Můžeme jedině doporučit!

6.6.2018Adéla

S agenturou jsem byla velice spokojená. Blesková domluva a moc příjemné jednání.

5.6.2018Lucie

S agenturou i spoluprací s paní Zahálkovou jsem byla velmi spokojená. nemůžu si na nic stěžovat a doporučuji ostatním.

5.6.2018Aneta

S agenturou Studentprogram jsem spokojená i s paní Mgr. Zahálkovou, která je velmi milá, ochotná, vždy se s ní dá domluvit.
Moc děkuji agentuře za vše.

5.6.2018Šárka T.

S agenturou i paní Mgr. Zahálkovou jsem velmi spokojená, její jednání bylo profesionální.
Děkuji za spolupráci.

5.6.2018V. Bastlová

S agenturou jsem velice spokojená, neměla jsem žádný problém při zařizování jakýchkoliv záležitostí. Spolupráci s paní Zahálkovou hodnotím velice kladně, je na ní spolehnutí a komunikace vždy probíhala dobře.

1.6.2018Karasová

S touto agenturou jsem naprosto spokojená. Přístup a způsob vycházení s paní Zahálkovou je vynikající.

1.6.2018Kristýna Šindelková

Naprostá spokojenost se Studentprogramem. Veškerá komunikace a způsob jednání proběhl v pořádku.
Tyto realitní služby mohu doporučit všem začínajícím studentům, kteří shání slušné a kvalitní bydlení.

1.6.2018Pelant Adam

Vše proběhlo v pořádku. Byl jsem spokojen se službami. Časově se mi agentura přizpůsobila.

1.6.2018Petr Jirků

Jednání a komunikace se Studentprogramem proběhla vždy na vysoké úrovni. Bydlení skvělé, agentura našla skvělé spolubydlící. Jsem velmi spokojen.

1.6.2018P. Sýkora

Žádný problém. Vše naprosto v pořádku. Příjemná komunikace. Byt také v pořádku:)

1.6.2018V. Strouhal, V. Podzimková

Vše v pořádku, komunikace na 1. Paní Zahálková mistryně v oboru. Nemůžeme si stěžovat.
Doporučujeme.

31.5.2018Chyšková

S Agenturou AZ Studentprogram jsem byla spokojená. Paní makléřka Zahálková se nám při jednání vždy snažila vyjít vstříc, vše proběhlo v naprostém pořádku.
Doporučuji.

31.5.2018Petr

Během roku na studiích v Budějovicích jsem potkal svou současnou partnerku a rozhodli jsme se zajistit společný pronájem. Nejdříve jsem chtěl najít něco sám, přímo přes majitele, ale nabídky nebyly podle našeho gusta. Navíc jsem nevěděl, co je zapotřebí vyjednat, papírově zajistit a spoléhat se jen na druhou stranu jsem taky nechtěl. Nakonec jsme usoudili, že bude lépe se obrátit na odborníky. Protože přítelkyně ještě studuje, našli jsme stránky Studentpogramu. Přítelkyně tam našla pěkný byt, a přestože byl večer, napsala mail. Druhý den jsme měli sjednanou prohlídku a již bydlíme!! Vše za nás vyřídila agentura během jednoho dne. Jsme spokojeni, máme velmi pěkný byt a hlavně servis na profesionální úrovni. Děkujeme.
Agenturu doporučuji.

31.5.2018Radka

S realitní agenturou Studentprogram jsem spokojená, jednání s paní Zahálkovou je příjemné, všechny smlouvy jsou v pořádku.

31.5.2018Fanda

S agenturou nebyl žádný problém. Komunikace, dodatky ke smlouvě a další probíhaly bez problémů.

31.5.2018Milda

S agenturou Studentprogram jsem velmi spokojený. Jednání s paní Zahálkovou bylo bezproblémové a příjemné. Vše bylo vysvětleno velmi srozumitelně.

31.5.2018Markéta

Agentura Studentprogram nám ušetřila spoustu práce. Všechno zařídila, stačilo jenom podepsat smlouvu a byli jsme po celý zbytek roku bez starostí.

31.5.2018Jakub

Byl jsem s agenturou spokojen.

31.5.2018K.P.

Vše proběhlo v pořádku, s agenturou jsem byl spokojen.

31.5.2018Veronika

Byla jsem nadmíru spokojená. Vše proběhlo v pořádku.

30.5.2018Alena K.

Chci poděkovat paní Zahálkové za vstřícný přístup při hledání bytu. Sama jsem nemohla najít nic a hlavně jsem neměla žádnou zkušenost s hledáním bytu. Byla jsem ubytovaná na koleji, ale zjistila jsem, že mi lépe vyhovuje privátní styl pronájmu. Chtěla jsem to tedy změnit. Ale nedařilo se. Pak jsem našla Studentprogram a napsala poptávku. Ihned se mi ozvala paní Zahálková, doladily jsme vše potřebné a nyní už mám bydlení na září zajištěno. Jsem šťastná. Děkuji moc. Doporučuji ostatním!

29.5.2018Jiřík

Program nám poskytl příležitost bydlet v krásném bytě s příjemným majitelem za skvělou cenu. Komunikace byla v pořádku. Doporučuji.

29.5.2018V.

Jednání operativní, výběr bytu se vstřícným přístupem, řešení problémů obstojné. S bydlením jsem spokojen.

29.5.2018S.

Pohodlný výběr bytu, bydlení v pořádku, bez žádných problémů, rychlá komunikace.

29.5.2018V.Š.

Při jednání ohledně výběru bytu bylo vše v pořádku. Majitelka této společnosti byla ochotná a vstřícná. Jednání při podpisu smluv a jejich prodlužování probíhá vždy v pořádku bez zbytečných průtahů.

29.5.2018Kubátová

Při prohlídce jsem byla spokojená. Paní Zahálková má profesionální jednání, byla vstřícná a ochotná. Domluva bez problému.

29.5.2018J. Radoš

Jsme u Studentprogramu již dva roky a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Jedná se samozřejmě o služby ohledně bydlení, nicméně, pokud jsme potřebovali pouze poradit či cokoliv jiného, vždy pro nás byli k dispozici.

29.5.2018J.S.

Přátelské jednání a spolehlivost Studentprogramu se opravdu často nevidí. Moc mi pomohli při hledání mého prvního bytu.

29.5.2018Denisa S.

Celkově hodnotím velmi pozitivně. Komunikace rychlá, příjemná, vždy byli k dispozici. S internetovými stránkami jsem byla také spokojená, vše přehledné, velmi rychlá odezva.

29.5.2018Jana Pecherová, Jana Bártlová

Se službami paní Zahálkové jsme velice spokojené. Kdykoliv byl nějaký problém na bytě, vždy jsme se na ni mohly obrátit, stejně jako na pana majitele.Pokoj, koupelna a kuchyně jsou v naprosto skvělém stavu, pro studenty naprosto vyhovující. Velmi doporučujeme pro studenty, kteří hledají klidnější lokalitu.

29.5.2018Tušilová, Fialová, Vokurková, Ježek

Komunikace probíhala bez problémů, paní Zahálková byla velmi vstřícná a milá. Prohlídka bytu byla v pořádku, byt moc hezký.Celkově byl k nám přístup velmi přátelský a přesto profesionální.

29.5.2018MK

Služby agentury AZ Studentprogram jsou naprosto vyhovující. Vždy se snaží vyjít vstříc a zajistit vše potřebné pro studenty. Komunikace s paní Zahálkovou probíhá dobře a hlavně rychle. Jako pozitivní bych také hodnotila dostatek fotodokumentace na webových stránkách. Tuto agenturu mohu doporučit.

29.5.2018Maňhal

Realitní agentura AZ Studentprogram je dobrá příležitost k získání velice pěkných nemovitostí. Ať už k pronájmu či odkoupení. Komunikace byla vedena velice přátelsky a jednání bylo sděleno pravdivě dle aktuálního stavu.
Mohu vřele doporučit.

28.5.2018K.S. M.S. V.S.

S agenturou a jejími službami jsme neměli žádný problém. Domluva byla rychlá. Moc se těšíme na další příležitosti shledání.

28.5.2018J.K. F.R. B.M.

S agenturou a jejími službami jsme byli nadevše spokojeni.

28.5.2018L.N.

S agenturou jsem byla spokojená. Komunikace probíhala pružně a bez komplikací, obzvláště oceňuji vřelý přístup ke klientům.

25.5.2018P. Kolářová

Se službami jsem byla velice spokojená. Domluva s paní Zahálkovou byla vždy bez problémů. Určitě doporučuji.

23.5.2018Bobr

Se službami Studentprogramu jsem byl vždy velice spokojený. P. Zahálková byla vždy velice příjemná a prohlídka bytu byla velice obsáhlá a je s ní skvělá domluva.

23.5.2018Kristýna Matějíčková

Se službami Studentprogramu jsem moc spokojená. Komunikace s p. Zahálkovou vždy bez problému, paní je velmi milá a vstřícná, vše vysvětlí. Děkuji!

23.5.2018Linda

Se službami realitní agentury Studentprogram jsem velice spokojená. Komunikace probíhá vždy bez problémů. Paní Zahálková je velmi vstřícná a vše nám vždy vysvětlí. proto jsme se rozhodly se spolubydlící pokračovat i další rok. Doporučuji!

23.5.2018Tomáš

Se službami agentury jsem spokojený. Rychlé a příjemné vyřizování.

23.5.2018D.S. V.P. M.B. J.B.

S agenturou Studentprogram spolupracujeme přes 4 roky. Jsme velice spokojené. Ceníme si výborné spolupráce, rychlé domluvy a příjemné komunikace.

21.5.2018Kateřina Tajanovská

Se službami jsem naprosto spokojená. Jednání a komunikace s paní Zahálkovou je naprosto skvělá- okamžitě odpovídá. Celkově mám z této agentury skvělý dojem a určitě ji doporučím dál.

21.5.2018Mejzlíková Marie

Se službami Studentprogramu jsem byla vždy spokojená, komunikace s paní Zahálkovu je skvělá - na zprávy reaguje ihned a není problém najít společný termín, který vyhovuje všem. Určitě agenturu doporučuji.

21.5.2018Aneta Grézlová

Se službami Studentprogramu jsem byla vždy spokojená. P. Zahálková je velmi milá a pokaždé s ní byla skvělá domluva.

21.5.2018Tereza Fidlerová

Se službami realitní agentury jsem velice spokojená, proto jsem se rozhodla se spolubydlícími pokračovat další rok. Paní Zahálková se o nás hezky stará a nikdy nebyl žádný problém s nabízenými službami. Moc děkujeme.

18.5.2018David R.

Velmi příjemné jednání s klienty. Rychlá a bezproblémová domluva nad čímkoliv.Hodnotím velice kladně a určitě doporučuji dalším klientům!

18.5.2018L.W.

Komunikace bez problémů. Paní Zahálková velice milá s příjemným vystupováním. Celkově jsem byla s realitní agenturou Studentprogram spokojená a nemám, co bych vytkla a můžu jen doporučit.

16.5.2018T.T.

S komunikací není absolutně žádný problém. Paní je velice ochotná a příjemná. Vše bylo vysvětleno jasně a zřetelně. Nemám co dodat.

16.5.2018Eva

S komunikací nebyl žádný problém. Paní Zahálková byla vždy velice příjemná, ochotná a vždy nám vše potřebné vysvětlila. S jejími službami jsem byla vždy spokojená.

16.5.2018M.K.

Super přístup, telefonická domluva vždy, když bylo potřeba cokoliv vyřídit. Velká spokojenost.

16.5.2018Michal S.

Vše v naprostém pořádku. Rychlá domluva a skvělá komunikace. Doporučuji.

16.5.2018Aleš

Díky této realitní agentuře jsme dostali možnost nalezení příjemného a cenově dostupného bytu. Veškeré služby a komunikace probíhaly v pořádku a byly kvalitní.

16.5.2018David S.

Komunikace byla výborná, vše bylo vždy připraveno. Doporučuji.

16.5.2018L.M.

Rychlá smlouva a skvělá komunikace. Vše bylo v naprostém pořádku.

16.5.2018Tereza H.

Rychlá a příjemná komunikace. termín prohlídky byl domluven ve velice krátkém čase. Celé setkání proběhlo v pořádku a poskytnuté informace byly více než dostačující.

16.5.2018Michal

Realitní agentura nám pomohla rychle najít bydlení. Komunikace byla výborná. Informace byla dostačující a vše bylo skvěle připraveno.

14.5.2018Šárka

S paní jsem byla velmi spokojená, ochotně nám všechno vysvětlila a i s prohlídkou bytu nebyl žádný problém, paní nám řekla všechno co jsme potřebovali vědět. Komunikace byla taky bez problémů.

14.5.2018Petra

Komunikace s firmou i s paní jsem byla velmi spokojená, paní velice ochotná, vše vysvětlila v pořádku.

11.5.2018Petra Nováková

Veškerá komunikace s paní Zahálkovou proběhla bez problémů, oceňuji především přátelský přístup a vysvětlení všech potřebných náležitostí.

10.5.2018Stibor

Firma a celkový koncept firmy Studentprogram se mi líbí. Jednání ze strany paní Zahálkové je velmi příjemné. Prostředí firmy působí dobře.

10.5.2018Maršák

Komunikace s majitelkou společnosti Studentprogram funguje na příjemné a přátelské bázi. Všechno bylo srozumitelné a i celkový pocit z jednání je velmi pozitivní.

10.5.2018Antel

Bezproblémové jednání ze strany firmy Studentprogram. Celkový pocit z jednání výborný.

10.5.2018D. Maršák

Majitelka společnosti nás zřetelně obeznámila se všemi náležitostmi. Komunikace proběhla naprosto bez problémů. Byla zde patrná profesionalita ze strany společnosti.

18.4.2018Markéta Tahadlová

Komunikace s agenturou, potažmo s paní Zahálkovou, proběhla vždy k oboustranné spokojenosti.

18.4.2018Markéta Tahadlová

Komunikace s agenturou, potažmo paní Zahálkovou, proběhla vždy k oboustranné spokojenosti.

11.4.2018Klaudie Němečková

Spolupráce s paní Zahálkovou jsem byla velice spokojená, vše mi vysvětlila, podala veškeré informace a jednání bylo vždy příjemné. Jsem ráda, že jsem vše mohla řešit právě s ní.

11.4.2018Klaudie Němečková

Se spoluprací s paní Zahálkovou jsem byla velice spokojená. Vše mi vysvětlila, podala veškeré informace a jednání bylo vždy příjemné. Jsem ráda, že jsem vše mohla řešit právě s ní.

3.4.2018Sofia Kostková

S hledáním bytu na příští akademický rok jsme neměli vůbec žádné problémy, a to jen díky paní Zahálkové a agentuře AZ Studentprogram. Nevěděli jsme s přítelem, do čeho jdeme, protože hledání a pronajímání bytu bylo pro nás nové, ale díky vstřícnosti a příjemnému jednání to byla pro nás i příjemná zkušenost. Na spolupráci a ochotu bych nemohla nic špatného říci, jen samou chválu.

3.4.2018Jan Loskot

Se spoluprací s agenturou a paní Zahálkovou jsem byl velmi spokojen, cokoliv dohodnout a časově poupravit nebyl vůbec problém a s milým přístupem jsme se vždy dohodli. Těší mě, že byt zařizujeme právě s paní Zahálkovou.

3.4.2018Sofia Kostková

S hledáním bytu na příští školní rok jsme neměli vůbec žádné problémy, a to jen díky paní Zahálkové a agentuře AZ Studentprogram. Nevěděli jsme s přítelem, do čeho jdeme, protože hledání pronájmu bytu bylo pro nás nové, ale díky vstřícnosti a příjemnému jednání to byla i příjemná zkušenost. Na spolupráci a ochotu bych nemohla říct nic špatného, jen samou chválu.

3.4.2018Jan Loskot

Se spoluprací s agenturou a paní Zahálkovou jsem byl velmi spokojen, cokoliv dohodnout i poupravit nebyl vůbec problém a s milým přístupem jsme se vždycky dohodli. Těší mě, že byt zařizujeme právě s paní Zahálkovou. Jsem velmi spokojený se vším všudy.

30.3.2018Filip Š.

S pronájmem bytu jsem si dělal starosti. Nebylo jednoduché najít byt dle mých představ. Paní Zahálkové děkuji za pomoc a především rady při výběru pronájmu. Velmi příjemná, energická, v dobré náladě a vždy s úsměvem. Nemůžu si na nic stěžovat, ba naopak, jsem velmi spokojen se službami, ochotou a profesionalitou. Děkuji a doporučuji!

29.3.2018Pavlína Chaloupecká

S paní Zahálkovou jsem byla velice spokojená. Vždy se uskutečnilo vše, jak bylo domluveno. Paní Zahálková je velice milá, komunikativní a vstřícná a těším se na případnou další spolupráci.

29.3.2018Pavlína Chaloupecká

S paní Zahálkovu jsem byla velice spokojená. Vždy se uskutečnilo vše, jak bylo domluveno. Paní Zahálková je velice milá, komunikativní a vstřícná a těším se na další případnou spolupráci.

26.3.2018Simona a Pavel

Výborný přístup! Byli jsme velmi spokojeni s opravdu kompetentním, dynamickým a lidsky vstřícným přístupem paní H. Zahálkové, která nám opravdu profesionálně pomohla vyřešit náš bytový problém. Jedná se o makléřku, kterou spolu s agenturou budeme rádi doporučovat.

22.3.2018Blanka Tichá

Dobrý den,
ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s Vaší realitní kanceláří. Velmi oceňuji profesionální přístup paní H. Zahálkové, která zajistila hladký a rychlý průběh celé akce a provedla mě i kupující stranu všemi administrativními úskalími.
Služby Vaší realitní kanceláře mohu s čistým svědomím doporučit ostatním a sama jich ráda využiji, pokud se naskytne nějaká příležitost. Ještě jednou díky.

22.3.2018Lenka K.

Po rozchodu s přítelem jsem se ocitla v situaci, že jsem neměla kam jít bydlet. Situace pro mě byla složitá v tom smyslu, že jsem sama ani neměla sílu a chuť si hledat jiný pronájem. Byla mi doporučená paní Zahálková. Zavolala jsem jí a vysvětlila svou situaci. Hned při telefonickém rozhovoru jsem věděla, že mi pomůže. Opravdu se snažila a já do týdne bydlela. Děkuji touto cestou ještě jednou za pomoc!

22.3.2018Kristýna R.

Chci touto cestou moc poděkovat paní Zahálkové a agentuře Studentprogram za zprostředkování pronájmu pro naši rodinu. Ostýchali jsme se zavolat na zajímavou nabídku bytu, protože nejsme nikdo studující. Příjemný hlas a komunikace nás přesvědčily o tom, že jsou obavy zbytečné. Paní Zahálková nám vše potřebné vysvětlila a po komunikaci s majitelem nám sdělila, že se na byt můžeme přijít podívat. Vše dopadlo dobře a spokojeně bydlíme. Vážíme si přístupu paní Zahálkové, její ochoty a profesionality! Všem můžeme jenom doporučit!!

21.3.2018Adam K.

Nepatřím k těm, kdo někam něco píší, ale tady udělám vyjímku. Pronájem jsem sháněl na poslední chvíli v domnění, že je to snadné. Pak jsem ale zjistil, že byty k pronájmu téměř nejsou a když se nějaký objevil, vždy mě někdo předběhl. Byl jsem už nervozní a rozčarovaný zároveň. Pak jsem našel nabídku na Studentprogramu. Obával se zavolat, zda je byt volný, protože volné nabídky na internetu po zavolání na RK volné nebyly!! K mému překvapení byl! Následovala prohlídka a já spokojeně bydlím v pěkném bytě doposud. Příjemné jednání a aktuální stavy nabídek na webu mě přesvědčily o tom, abych napsal tyto řádky. Ještě jednou velké díky!

18.3.2018Radek F.

Jedním slovem: Děkuji!!! Stěhování za prací bylo sice rychlé a bezproblémové, ale bydlení žádné. Nakonec vše dopadlo výborně. Bydlíme spokojeně a jsme šťastní. Rychle a bez průtahů vše dopadlo nad naše očekávání. Perfektní komunikace, příprava a zájem, což oceňuji. Profesionálka na svém místě!

17.3.2018Emílie K.

Chci touto cestou poděkovat paní Zahálkové za ochotu a vstřícnost při pomoci vyhledání pronájmu. Vnučka byla v zahraničí a od října měla nastoupit na VŠ. Neměla zajištěno ubytování, neboť přišel dopis s oznámením, že nedostala ubytování na koleji. Všechno vyřešila paní Zahálková, přeposlala nabídky pronájmu vnučce, která si vybrala a bylo po problému. Opravdu moc děkujeme!!
Agenturu mohu vřele doporučit!!

16.3.2018Stanislav M.

Skvělý přístup, široká nabídka, rychlé jednání a individuální přístup. Dlouho jsem hledal byt a nemohl jsem si vybrat, ale po oslovení paní Zahálkové jsem jej našel do tří dnů a jsem velice spokojený.

15.3.2018Simona J.

Na školu jsem se dostala až na odvolání. Takže byly už všechny nabídky obsazené. Zavolala jsem paní Zahálkové, a ta mi hned nabídla volné nabídky i mi poradila, kde by to pro mě lokalitou bylo nejvýhodnější. Nechala jsem si poradit, protože i věděla, kdo je na bytě za studenty, takže moc děkuji. Se spolubydlícími si rozumím a budeme na pronájmu prodlužovat. Super agentura! Mohu jen doporučit!!

15.3.2018Jana V.

Patřím k těm, komu kolejní styl ubytování nevyhovuje. Zároveň krajské město neznám, a tak jsem byla bezradná, protože jsem nastupovala na obor sama, bez známých. Našla jsem si na internetu agenturu a byla mile překvapená jejími službami. Najednou jsem poznala, že na svou starost nejsem sama, ale naopak je tu někdo, kdo se snaží mi pomoci. Paní Zahálková volala, přeposílala aktuální nabídky a já si jen vybírala. Výborný servis, o nic se nemusíte starat. Vše je zajištěno. Opravdu doporučuji!!

14.3.2018Alena P.

Ačkoli nejsem ubytovaná já, ale moje dcera, ráda bych touto cestou poděkovala paní Zahálkové za její ochotu pomoci nám v době, kdy jsme hledali ubytování a byli úplně bezradní. Vstřícnost a ochotu, s kterou jsme se setkali, nás velmi mile překvapila, a protože pracujeme na směny, vyšla nám paní makléřka vstříc i v době, kdy už ostatní mají počítače dávno vypnuté. Dcera má skvělé ubytování, takže jsme spokojení a ještě jednou moc děkujeme za pomoc!!!

14.3.2018Dominik R.

Na fakultu jsem přišel ze severních Čech a České Budějovice neznal. Navíc jsem byl přes prázdniny v zahraničí a neměl ani možnost přijet na prohlídky bytů. Velmi jsem ocenil profesionální přístup a ochotu paní Zahálkové při telefonické spolupráci při výběru bytu.
Poradila mi s lokalitou a doporučila byt dle mých požadavků. Když jsem na byt nastoupil, vše odpovídalo předaným informacím. Naprostá spokojenost!!

12.3.2018Kristýna a Pavel

Před pár měsíci jsme sháněli pronájem bytu. Obrátili jsme se na Studentprogram na paní Zahálkovou. Po několika prohlídkách jsme díky ní našli ideální byt, který splňuje naše požadavky. Výborná komunikace a perfektně připravená dokumentace.
Doporučujeme!

12.3.2018Karel Č.

Spolupráce s agenturou studentprogram byla bezproblémová a především rychlá, což u jiných agentur vždy není. Během prohlídek nám bylo zodpovězeno vše důležité a komunikace byla také naprosto bez problémů.

12.3.2018Markéta C.

Setkala jsem se s příjemnou a vstřícnou spoluprací, jakou jsem dlouho nezažila. Paní Zahálková začala můj požadavek řešit okamžitě a já si byla jistá, že jsem v dobrých rukách a vše dobře dopadne. Tak se také stalo. Oceňuji profesionální přístup a výbornou komunikativnost společně se zájmem o mé požadavky, které přiznávám, nebyly standardní. Velký dík.

12.3.2018Tomáš S.

Děkuji za pomoc. Sice jsem zareagoval na byt později a druhý mě předběhl, ale paní Zahálková mi našla opravdu alternativu, takže jsem bez jakékoli své vynaložené aktivity
taky spokojený. Díky moc!

11.3.2018Hana P.

Zpočátku jsem si nebyla jistá, zda mohu zavolat a reagovat na inzerát, protože nejsem studující. Ale telefonický rozhovor s paní Zahálkovou byl příjemný. Vše mi ochotně vysvětlila a poradila. Dnes už díky ní bydlím a spokojeně. Děkuji!

11.3.2018Kristýna Š.

Nikdy jsem pronájem neřešila a měla jsem obavy, zda to zvládnu a byla i trochu nedůvěřivá. Paní Zahálková mi všechny dotazy vysvětlila a sama mi sdělila i souvislosti, na které jsem sama vůbec nepomyslela. Pochopila jsem, že mé obavy jsou zbytečné. Doporučila mi bydlení, kde jsem spokojená a uvažuji o prodloužení pronájmu. Děkuji mooc!

11.3.2018Tomáš Pistulka

Dobrý den,
Komunikace s agenturou probíhá dobře, když je potřeba, tak se hned ozve.

10.3.2018Luboš Řezník

Dobrý den,
Spolupráci s Vaší agenturou hodnotím velice kladně. Jedním slovem spokojenost :-)

10.3.2018Lenka M.

Se službami realitní makléřky Heleny Zahálkové jsem byla velmi spokojená. Její přístup byl profesionální, kvalitní, korektní, což ve mně vyvolalo pocit důvěry a tudíž i spokojenosti. Budu její služby a agenturu jen doporučovat.

9.3.2018Michal T.

Děkuji agentuře. Bydlím spokojeně a když si s něčím na bytě nevím rady, mám komu zavolat! Super!

9.3.2018Kateřina M.

Bezva služby, příjemné jednání. Skvělá komunikace! Bezstarostné řešení pronájmu. Děkuji.

9.3.2018Jiří V.

Skvělé. Výborná spolupráce. Vše proběhlo hladce a bez komplikací. Paní Zahálková umí skvěle komunikovat se zákazníkem.

9.3.2018Jakub R.

Maximální spokojenost, není co dodat. Super služby, komunikace a informace dané včas a s přehledem. Není co vytknout. Doporučuji.

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.

Vložte nabídku

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme za přeposlanou nabídku. Rádi se Vám budeme věnovat. V čase co nejkratším Vás budeme kontaktovat ohledně vyjednání dalšího postupu.

Pokud jste se rozhodli přeposlat nám všechny informace o své nabídce k pronájmu, bude námi vložena na internet k datu jejího přeposlání, nejpozději však do druhého dne.

V případě přeposlání fotografií Vaší nemovitosti Vás prosíme o jejich zaslání na e-mailovou adresu: info@studentprogram.cz

Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajů společnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.