AZ STUDENTPROGRAM®

 

Profil Realitní agentury

Realitní agentura AZ STUDENTPROGRAM® je jedinou svého typu na realitním trhu v Českých Budějovicích se specializací na studentské bydlení.

Již několik let nabízí Realitní agentura pronájmy a kompletní program služeb pro studující v univerzitním městě. Během této doby si vydobyla pozici žádaného pomocníka při výběru ideálního bydlení. Její specializací jsou pronájmy a prodeje nemovitostí v Českých Budějovicích a okolí . Uspokojuje především poptávku studentských klientů, kteří se těší dlouhodobé a pečlivé spolupráci. Ta spočívá v kompletním servisu se všemi doplňujícími službami.

Díky dlouholetým zkušenostem, profesionálním službám a příkladnému přístupu je Realitní agentura také úspěšná v prodeji nemovitostí. Letos nově rozšiřujeme program o prodej nemovitostí a nabídku služeb. Pro zájem o tento program jsme v tomto roce zhotovili nový a přehledný web, v kterém se snažíme maximálně vyjít vstříc potřebám studentů i majitelům nemovitostí. Pro studenty se snažíme s majiteli vyjednat co nejlepší podmínky a majitelům bytů se staráme o bezproblémový chod pronájmů po celou smluvní dobu nájmu.Garantujeme prověřené pronájmy.

Své klienty neomezujeme však jen na studující, ale naopak již mnoho let vycházíme vstříc i zájemcům, kteří svá studia již ukončili.

Cílem našich služeb a následného úspěchu na realitním trhu je individuální přístup, na kterém si zakládáme, ale i velmi schopní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru. Máme potřebné znalosti a zkušenosti k tomu, abychom Vám mohli splnit Vaše přání a pomohli dojít ke spokojenému bydlení.

Šetříme Váš čas i starosti spojené s pronájmy i prodeji vašich nemovitostí!

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.