REZERVACE PRONÁJMU

 

Výhodou a bonusem v hledání privátu je i možnost včasné rezervace vybrané nemovitosti. V loňském roce tuto nabídku využily téměř 2/3 studentů. Dobré reference, informace o privátu, fota, vzdálenost k fakultě i cenová nabídka jsou většinou důležitými indiciemi pro včasné a bezproblémové zajištění vybraného privátu.

Jak to funguje?

Rezervaci Vámi vybraného privátu můžete provést jak pomocí kontaktního formuláře, tak telefonicky na tel. 603 146 858, nebo cestou našeho e-mailu: info@studentprogram.cz. Vždy je nutné si k rezervaci pronájmu vyžádat od agentury číslo účtu, na který přepošlete svou rezervaci, nebo si sjednat osobní schůzku v kanceláři agentury, kde uhradíte částku rezervace v hotovosti a na místě obdržíte vyhotovení Rezervační smlouvy. Zároveň podepíšete dokumenty k GDPR.

Neopomeňte prosím uvést číslo nemovitosti zvoleného inzerátu.

Rezervace je vždy potvrzena úhradou konkrétní provizní částky uvedené u příslušného inzerátu, a to buď v hotovosti oproti PPD nebo na účet Realitní agentury a sepsáním Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek je závazný a nevratný.

Poté bude Vámi uhrazený byt (pokoj) na internetu označen plombou REZERVACE a již se nikomu nenabízí. Čeká se na vzájemně domluvený termín určený k podpisu smlouvy a předání privátu k užívání.

V případě rezervace nebo dalšího dotazu nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 603 146 858 nebo formou následujícího formuláře:

Dotazy a rezervace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajů
společnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM® .

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.