REFERENCE

 

7.2.2019Vlková K.

Se Studentprogramem jsem se setkala úplnou náhodou a byla jsem velice překvapená za milou a velice ochotnou domluvu a celkovou komunikaci.

1.2.2019Pivničková

Se Studentprogramem mám první a výbornou zkušenost. Rychlé a vřelé jednání. Milí lidé, snadná domluva a perfektní přizpůsobení se. Určitě budu uvažovat o dalším pokračování se Studentprogramem.
Jsem velmi spokojená!

25.1.2019Brejžková

Se Studentprogramem jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, super bydlení, ochota paní Zahálkové super.
Mohu jen a jen doporučit.

16.1.2019Bártová J.

Se Studentprogramem jsem byla velmi spokojená. Vstřícný přístup, přátelské prostředí, odborné vedení, to vše tuto organizaci vystihuje.
Vše potřebné jsem se vždy dozvěděla včas, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno, nikdy jsem neměla strach, že bych na něco zapomněla či si s něčím nevěděla rady. Odborná pomoc se vždy dostavila, kdykoli jsem potřebovala. Nemohla jsem si vybrat lepší agenturu, která by mi zajišťovala vše potřebné.
Děkuji za 5 let příjemné spolupráce.
Bártová

12.1.2019Jan Ješuta

S jednáním agentury jsem velmi spokojen. Než jsem nastoupil na vysokou školu, tak na poslední chvíli mě vypadlo sjednané bydlení s kamarády, kteří se nakonec nedostali na školu. Já sám bych samotný byt finančně nemohl dovolit, Náhodou jsem objevil Studentprogram. Během dvou dnů jsem měl byt a bydlel jsem a bydlím zde dodnes.
Určitě doporučuji.

11.1.2019Pundová, Rybár

Se Studentprogramem jsme moc spokojeni. Našli jsme krásné bydlení za dobrou cenu. Vše potřebné za nás řeší paní Mgr. Zahálková, je moc milá.

10.1.2019David Š.

Agentura Studentprogram pracuje skvěle. Pro studenty hledá poměrně levné ubytovací prostory a vyjde vstříc jak majitelům, tak studentům. Rovněž poskytne radu, když je potřeba.
Mohu jen doporučit.

8.1.2019Bártová J.

Se Studentprogramem jsem byla velmi spokojená. Vstřícný přístup, přátelské prostředí, odborné vedení, to vše tuto organizaci vystihuje.
Vše potřebné jsem se vždy dozvěděla včas, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Nikdy jsem neměla strach, že bych na něco zapomněla, či si s něčím nevěděla rady. Odborná pomoc se vždy dostavila, kdykoli jsem potřebovala.
Nemohla jsem si vybrat lepší agenturu, která by mi zajišťovala všechny smlouvy.
Děkuji za 5 let příjemné spolupráce.

8.1.2019Loušová

Inzerát jsem našla na internetu. Paní Zahálková hned zareagovala na můj email a byla s ní skvělá komunikace.
Jsme velice spokojeni.

6.1.2019Nováková

Studentprogram je dle mého názoru velice skvělý nápad. Sama jako studentka a tudíž i nájemnice jsem byla nad míru spokojená jak s nabízenými službami Studentprogramu i s paní Zahálkovou, která byla velice vstřícná a vše potřebné vysvětlila a poskytla mi tak obrovskou příležitost samostatného bydlení.

6.12.2018Zdeněk

Studentprogram mi poskytl na dva a půl roku kvalitní bydlení s pocitem jistoty. Zprostředkování této služby bych hodnotil na jedničku. Dalším plusem byla komunikace a milé zacházení.

3.12.2018Slabá, Čapek

Paní Zahálková je velmi milá a vstřícná realitní makléřka. Velice jí děkujeme za možnost bydlení. Díky ní a programu agentury jsme našli krásný byt za výhodnou cenu.
Děkujeme.

27.11.2018Šenkýřová, Tříska

Studentprogram nabízí nejlepší byty. Díky Studentprogramu jsme našli krásný byt za přijatelnou cenu. Vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Paní Zahálková byla velmi vstřícná a ochotná.
Všem doporučujeme!

26.11.2018Minakov

Líbí se mi cena a kvalita bytu, který jsem sehnal přes agenturu.

26.11.2018Řezníček

Byt jsme našli s kamarády na webových stránkách, který jsou přehlený a mají pěkný vzhled. Předání bytu proběhlo v pořádku a přátelsky.

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.

Vložte nabídku

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme za přeposlanou nabídku. Rádi se Vám budeme věnovat. V čase co nejkratším Vás budeme kontaktovat ohledně vyjednání dalšího postupu.

Pokud jste se rozhodli přeposlat nám všechny informace o své nabídce k pronájmu, bude námi vložena na internet k datu jejího přeposlání, nejpozději však do druhého dne.

V případě přeposlání fotografií Vaší nemovitosti Vás prosíme o jejich zaslání na e-mailovou adresu: info@studentprogram.cz

Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajů společnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.